fragments/topbar
  • local_shipping Aynı Gün Teslimat
  • local_florist Taze Canlı Çiçek
  • 6 Ay Taksit İmkanı
  • add_a_photo Medya Mesaj

Ana Sayfa > Pendik, İSTANBUL ANADOLU bölgesindeki ürünler


Pendik Çiçekçi

Pendik Çiçekçi gönderim hizmeti ile Pendik ve çevresinde ki siz değerli müşterilerine hizmet vermekten onur ve mutluluk duymaktadır.

Pendik Çiçek gönderim hizmetimiz ile tüm özel günlerde birbirinden güzel ve özel çiçeklerimiz ile uzaktaki sevdiklerinizi mutlu edebilir, kendinizi yanlarında hissettirebilirsiniz.  Onlara kalbinizden geçen tüm duyguları göndereceğiniz çiçek ile en etkili şekilde anlatabilirsiniz. Sadece mutlu zamanlarda değil acılı zamanlarda da geçmiş olsun dileklerinizi ve taziyelerinizi özel tasarlanmış çiçek ve çelenklerle iletebilirsiniz. İstanbul Pendik Çiçek gönderim hizmetimiz için acı tatlı her güne özel çiçek tasarımları bulunmaktadır.

Pendik Çiçek siparişleriniz için gül, krizantem, gerbera, lilyum, Alman papatyası, şebboy, orkide ve mevsimin taze kır çiçeklerinden aranjmanlar, buketler hazırlıyoruz. Cipso ve yeşil yapraklarla, boncuk, balon gibi süslemelerle zenginleştiriyor ve beğeninize sunuyoruz. Dilediğiniz çiçeği istediğiniz gün ve saatte dilediğiniz adrese mesajınız ile birlikte ulaştırıyoruz.

İstanbul Pendik Çiçek gönderim hizmetimizde çiçeğinize görüntülü mesajınızı da ekleyebiliyoruz. Alıcı gönderdiğiniz çiçeği aldığı an görüntülü videonuzda kendisine iletilmektedir. Bu hizmetimizden yararlanmak için Çiçeknet adresinde medya mesajları linkini tıklayarak video kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Daha önceden hazırladığınız video mesajınızı da sisteme yükleyebilirsiniz.

Ayrıca göndereceğiniz çiçeğin kalıcı olmasını isterseniz terrarium çeşitlerimiz, solmayan gül aranjmanlarımız, birbirinden güzel ve coşkulu saksı çiçeklerimizden yararlanabilirsiniz. İstanbul Pendik Çiçek siparişiniz için Çiçeknet adresinde saksı çiçeklerimiz ve terarium tasarımlarımız bulunmaktadır.  

Pendik Çiçek Siparişi Aynı Gün Teslimat

Doğum günü partilerine, yeni doğum kutlamalarına özel balon tasarımlarımızı da İstanbul Pendik Çiçek siparişi ile gönderebilirsiniz. Sevgililer günü için hazırladığımız kalpli balonlarla sevgilinize sürpriz yapabilir, aşkınızı itiraf edebilirsiniz.

Çiçeknet, zengin ürün seçenekleri ve kaliteli çiçek ve çiçek aksesuarları ile siz değerli müşterilerinin her özel gününde yanındadır. Uygun fiyat, kaliteli ve zamanında hizmetin doğru adresi Çiçeknet Pendik ve çevresinde hizmetinizdedir.

İstanbul Pendik Çiçek gönderiminiz için için Pendik Çiçek Gönder adresinden ya da 0850 222 2770 müşteri hizmetleri numaramızdan 7 / 24 bize ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz yere dilediğiniz saatte çiçeğinizi ulaştırıyor, teslimat bilgilerini size ulaştırıyoruz.

34.229.63.215==34.229.63.215