fragments/topbar
  • local_shipping Aynı Gün Teslimat
  • local_florist Taze Canlı Çiçek
  • 6 Ay Taksit İmkanı
  • add_a_photo Medya Mesaj

Ana Sayfa > Maltepe, İSTANBUL ANADOLU bölgesindeki ürünler


Maltepe Çiçek

Maltepe Çiçekçi online web sitesine hoş geldiniz. Maltepe bölgesinde bulunan sevdiklerinize her zaman kolay bir şekilde çiçek siparişi vermek için web sitemizden yararlanabilirsiniz.

Türkiye’nin tüm şehirlerine çiçek gönderim hizmeti veren Ciceknet, İstanbul Maltepe’ de de müşterilerine de birbirinden güzel ve uygun fiyatlı çiçekleri ile hizmet vermektedir.

Maltepe çiçek siparişi vermek istediğiniz doğum günü, evlilik yıldönümü, anneler – babalar günü, sevgililer günü gibi özel günlerde ve kutlamalarda Çiçeknet’ in birbirinden güzel, hoş, zarif ve günün anlamına uygun çiçeklerini seçebilir, sevdiklerinize özel mesajlarınızı da ekleyerek gönderebilirsiniz. Üstelik sadece yazılı mesaj değil görüntülü video kaydınız ile de kendi sesiniz ve görüntünüz ile mesajınızı iletebilirsiniz. Bu çok özel hizmetimiz için Çiçeknet adresinden medya mesajı butonuna tıklayarak video kaydınızı yapabilir ya da önceden çektiğiniz videonuzu yükleyebilirsiniz. Alıcıya çiçek ulaştığı an videonuzda ulaşacak ve mesajınızı kendi ses ve görüntünüzle iletebileceksiniz.

Uzakta ki sevdiklerinizin özel günlerinde yanlarında olamıyorsanız onlara çiçek göndermek ince ve zarif bir davranış olmaktadır.  Bir çiçek ile sevdiklerinizin gönüllerini alabilir, onlara yanlarında olduğunuzu hissettirebilirsiniz. Çiçeklerin masumiyeti, güzelliği ve zarafeti ile sevdiklerimize duygularımızı ifade etmek hoş ve gönül alıcı bir davranıştır. İstanbul Maltepe çiçek siparişleriniz ile siz de sevdiklerinizin gönlünü alabilir, sizin için özel olduklarını hissettirebilirsiniz.

Maltepe Çiçekçi Kolay Sipariş

İstanbul Maltepe çiçek siparişleriniz için Çiçeknet’ te her bütçeye ve her özel güne uygun çiçek tasarımları bulunmaktadır. Gül, orkide, lilyum, gerbera, karanfil, şebboy ve rengarenk kır çiçeklerinden buket ve aranjman tasarımları seçebileceğiniz gibi saksı çiçeklerimizi ve terrarium tasarımlarımızı da seçebilirsiniz. İstanbul Maltepe çiçek gönderimi için ayrıca balon tasarımlarımız, solmayan güllerimiz ve harfli çiçek tasarımlarımız da bulunmaktadır.

Kutlamalar dışında acı günlerde de sevdiklerinizin yanında olamıyorsanız çiçek göndererek onların acısını paylaşabilir, taziyelerinizi, geçmiş olsun dileklerinizi iletebilirsiniz. Cenaze törenleri için sade tasarımlı çelenklerimiz bulunmaktadır.  İstanbul Maltepe çiçek siparişi ile taziye çelenkleri ve geçmiş olsun çiçekleri gönderebilirsiniz.

İstanbul Maltepe çiçek siparişleriniz için www.ciceknet.com adresinden ya da 0850 222 2770 müşteri hizmetleri numaramızdan 7 / 24 bize ulaşabilirsiniz. Siparişiniz belirttiğiniz tarih ve saatte alıcıya teslim edilecektir. İnternet sitemiz üzerinden sipariş takibi de yapabilirsiniz.

3.237.0.109==3.237.0.109