fragments/topbar
  • local_shipping Aynı Gün Teslimat
  • local_florist Taze Canlı Çiçek
  • 6 Ay Taksit İmkanı
  • add_a_photo Medya Mesaj

Ana Sayfa > Kartal, İSTANBUL ANADOLU bölgesindeki ürünler


Kartal Çiçek

Kartal çiçek gönderimi hizmetimiz ile Kartal ve çevresinde ki sevdiklerinize çiçekler gönderebilir ve özel günlerinde kendinizi yanlarında hissettirebilirsiniz.  Çiçeknet, birbirinden güzel çiçekleri ve uygun fiyat politikası ile Kartal’ da da yanınızdadır.

İstanbul Kartal çiçek siparişlerinizde çiçeğinize yazılı mesaj ekleyebileceğiniz gibi görüntülü video kaydınızı da ekleyebiliyorsunuz.  Bunun için Çiçeknet  adresinde medya mesaj linkini tıklayarak video kaydı yapabilir ya da daha önce hazırlamış olduğunuz video ve ses kaydınızı sisteme yükleyerek oluşturabilirsiniz. Kartal çiçekçi siparişiniz alıcıya ulaştığı an video mesajınızda ulaşıyor ve hoş bir sürpriz oluyor.

İstanbul Kartal çiçek gönderimi hizmetleri veren Çiçeknet, birbirinden güzel ve taze çiçekleri ile en özel anlarınıza ve en özel duygularınıza tercüman olmaktadır. Kartal çiçek siparişleriniz için Çiçeknet adresinde bütçenize ve gönderim amacınıza uygun zengin çiçek seçeneği bulabilirsiniz. Kır çiçeklerinden orkidelere ve özel tasarlanmış aranjmanlara kadar birçok seçenek sunmaktayız. Dilerseniz özel kutu ve vazo içinde dilerseniz balon, oyuncak ve boncuklar ile zenginleştirilmiş tasarımlarımızla sevginizi, saygınızı, affınızı, siteminizi ve tüm özel duygu, dilek ve düşüncelerinizi ifade edebilirsiniz.

Kartal çiçek siparişlerinizi özenle hazırlıyor, istediğiniz tarih ve saatte alıcıya ulaştırıyoruz.  Dilerseniz özel görüntülü mesajınız ile dilerseniz özel not kartlarımıza yazılı mesajınızla alıcıya teslim ediyoruz.

Kartal Çiçek Siparişlerinizde İndirim

Kartal çiçek siparişleriniz için Çiçeknet adresinden sipariş ya da 0850 222 2770 müşteri hizmetleri numaramızdan da bize ulaşabilirsiniz.

Her daim kartal çiçek siparişlerinizde indirimler yaparak siz değerli müşterilerimize hizmetlerimizi kesintisiz olarak vermekteyiz. Hemen bizimle iletişime geçiniz.

Acı, tatlı her günün en masum ve doğal armağanı çiçeklerdir. Güzel günlerde kutlama ve tebrik için, cenazelerde acıyı paylaşma ve taziye dilekleri için, dargınlıkları sonlandırmak, af dilemek için, yeni doğumu, yeni ilişkiyi kutlamak için çiçeklerden daha güzel bir armağan yoktur. Çiçeknet olarak bizde Türkiye’ nin dört bir yanına bu duygulara tercüman olarak hizmet veriyoruz.

İstanbul Kartal çiçek siparişleriniz ile sevdiklerinizi mutlu edebilir, onlara yanlarında olduğunuzu hissettirebilir, gönüllerini bir kez daha kazanabilirsiniz. Bunun en güzel yolu Çiçeknet’ tir. Biz sizin için en güzel çiçeği hazırlıyor, değer verdiğiniz kişilere iletiyoruz.

34.229.63.215==34.229.63.215