fragments/topbar
  • local_shipping Aynı Gün Teslimat
  • local_florist Taze Canlı Çiçek
  • 6 Ay Taksit İmkanı
  • add_a_photo Medya Mesaj

Ana Sayfa > Kadıköy, İSTANBUL ANADOLU bölgesindeki ürünler


Kadıköy Çiçek

Çiçekçilik sektöründe deneyimlerimiz ve Türkiye’ nin her ilinde ki çözüm ortaklarımız ile kaliteli, hızlı ve profesyonel çiçek gönderim hizmeti vermekteyiz. İstanbul Kadıköy’ de de çiçek siparişlerinizi en iyi şekilde karşılıyoruz.

Kadıköy Çiçekçi gönderimi için her bütçeye, her zevke ve her özel güne uygun çiçek aranjman ve buketlerimiz, canlı saksı çiçeklerimiz, terrarium çeşitlerimiz, harfli çiçek ve balon tasarımlarımız bulunmaktadır.

Kadıköy Çiçek siparişinizi www.ciceknet.com adresinden kolayca yapabilirsiniz. Siparişinize yazılı mesaj ekleyebileceğiniz gibi video – görüntülü mesajınızı da ekleyebilirsiniz. Bunun için Çiçeknet adresinde medya mesaj linkine tıklayarak video kaydınızı oluşturmanız gerekmektedir. Siparişiniz alıcıya ulaştığı an video kaydınızda ulaşacak ve mesajınızı kendi ses ve görüntünüz ile iletmiş olacaksınız.

İstanbul Kadıköy Çiçek gönderim nedeninize uygun ister nişan, düğün kutlaması ister geçmiş olsun dileği ya da cenazeler için taziye çelenkleri olsun en anlamlı çiçeği sitemizde bulabilirsiniz.   Doğum günü, evlilik yıldönümü, yeni bebek kutlaması, sevgililer günü, anneler ve babalar günü için şık tasarımlarımız olduğu gibi sadece içinizden geldiği gibi her an aşkınızı ifade edebileceğiniz çiçeklerimiz de bulunmaktadır.

Kadıköy Çiçekçi gönderimlerinizi yerinde ve zamanında yapıyor, siparişinizin durumu hakkında mesajla bilgi veriyoruz.

İstanbul Kadıköy Çiçekçi siparişlerinizde çiçeklerimiz kadar şık aksesuarlarımız ile çiçeklerinizi zenginleştiriyoruz. Porselen veya cam vazolarımıza, çiçek kutularımıza, ahşap kütüklere çiçek tanzimi yaparak, duygularınıza tercüman oluyoruz.

İstanbul Kadıköy Çiçek siparişlerinizi 7/24 verebilirsiniz. Alıcıya ulaşmasını istediğiniz gün ve saatte çiçeğinizi ulaştırıyoruz. İnternet üzerinden ya da telefon ile sipariş takibinizi yapabiliyorsunuz.

Canlı saksı çiçeklerimiz de şık ve zarif bir şekilde ambalajlanarak alıcıya iletilmektedir. Kalıcı bir çiçek göndermek ve her zaman hatırlanmak için İstanbul Kadıköy Çiçek siparişi verebilirsiniz.

Kadıköy Çiçek Siparişi İletişim

Kadıköy Çiçek Gönder için Çiçeknet adresinden ya da 0850 222 2770 müşteri hizmetleri numaramızdan da bize ulaşabilirsiniz.

Güzelliğin, doğallığın, içten duyguların en etkili ifade biçimi çiçeklerdir. Sizde sevdiklerinize gönül kapılarınızı çiçeklerin büyüleyici güzelliği ile açabilir, onların gönüllerini alabilirsiniz. İstanbul Kadıköy Çiçek siparişlerinizin özel ve kaliteli olmasını istiyorsanız bizi seçtiğinize pişman olmazsınız.

Kadıköy’de Çiçekçi

Değerli müşterilerimiz Kadıköy çiçekçi siparişlerinizi her zaman en uygun fiyatlar ile sizlere ulaştırmaya çalışmaktayız. Sizlerde her zaman en iyi şekilde çiçek siparişlerinizi vermek isterseniz o zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız ile iletişime geçerek siparişlerinizi oluşturma yapabilirsiniz.

34.229.63.215==34.229.63.215