fragments/topbar
  • local_shipping Aynı Gün Teslimat
  • local_florist Taze Canlı Çiçek
  • 6 Ay Taksit İmkanı
  • add_a_photo Medya Mesaj

Ana Sayfa > Çekmeköy, İSTANBUL ANADOLU bölgesindeki ürünler


İSTANBUL ÇEKMEKÖY ÇİÇEKÇİ

İstanbul Çekmeköy’ de ki yakınlarınız için www.ciceknet.com adresinden İstanbul Çekmeköy Çiçek siparişleri verebilir, sevdiklerinizi en özel günlerinde memnun edebilirsiniz.

Çekmeköy Çiçekçi siparişlerini hazırlarken müşterilerimizin ifade etmek istedikleri duygu ve düşünceleri dikkate alarak büyük bir hassasiyetle hizmet vermekteyiz. Mutlu anların çiçekleri, hüzünlü anların çiçekleri, acı günlerin çiçekleri ve kutlama çiçekleri farklı tasarımlar gerektirir. Çiçeknet ekibi olarak bu konuda deneyimlerimiz ve becerilerimiz ile her ana ve her duyguya uygun çiçekler hazırlamaktayız.

İstanbul Çekmeköy Çiçek siparişinizin gönderim nedeni doğum kutlaması ise nazar boncuklu, oyuncaklı, balonlu çiçekleri önerirken, aşkınızı itiraf amaçlı göndereceğiniz çiçek için aşkın rengi olan kırmızı gülleri öneriyoruz. Masumiyeti ifade etmek isteyenler için beyaz renkli çiçekleri, zarafeti ifade etmek için orkide türlerini tavsiye ediyoruz. Dostluğu ve arkadaşlığı karanfil, içtenliği rengarenk kır çiçekleri ile ifade ediyoruz. www.ciceknet.com adresinde duygularınıza tercüman olacak tüm çiçek çeşitlerimizi bulabilirsiniz.

Çekmeköy Çiçek siparişiniz için özel kutu, ahşap kütük, seramik ya da cam vazolara hazırladığımız çiçeklerimiz, özel günlerinde uzakta ki sevdiklerinize hoş bir hediye olmaktadır. Açılış törenleri için çelenk veya saksı çiçekleri seçebilirsiniz. Düğün ve nişan törenlerine ve özel gecelere şık tasarımlı çelenkler gönderebilirsiniz. Cenaze törenleri için oldukça sade çelenkler hazırlamaktayız. Hem kalıcı hem dekoratif bir hediye düşünüyorsanız terarium çeşitlerimiz ilginizi çekebilir.

Çekmeköy Çiçek Fiyatları

Değerli müşterilerimiz firmamız sizlere her zaman en iyi şekilde hizmet vermek için elimizden geleni yapmaktayız. Çekmeköy çiçek fiyatlarını piyasa değerlerine göre en alt seyide tutmaya çalışmaktayız. Sizlerde hemen sipariş oluşturma yaparak en uygun çiçek siparişlerinizi verebilirsiniz.

Çekmeköy Çiçek siparişiniz için dilerseniz özel tasarımlı kartlarımızla mesajınızı iletebilir ya da çok özel bir hizmetimiz olan video mesajını gönderebilirsiniz. Medya mesaj sayfamızda video kaydı yapabilir ya da daha önce hazırladığınız videonuzu yükleyebilirsiniz. Alıcı çiçeğini aldığı an mesajınızda aynı anda kendisine ulaştırılmaktadır.

İstanbul Çekmeköy Çiçek siparişi vermek için www.ciceknet.com adresinden ya da 0850 222 2770 müşteri hizmetleri numaramızdan 7 / 24 bize ulaşabilirsiniz. Siparişiniz belirttiğiniz tarih ve saatte alıcıya teslim edilecektir. İnternet sitemiz üzerinden sipariş takibi de yapabilirsiniz.

Çiçeklerin saflığı, güzelliği ve zarafeti ile içten duygularınızı sevdiklerinize ileterek onların sizin için ne kadar özel olduklarını hissettirebilirsiniz. Biz bunun için her zaman yanınızdayız ve hizmet veriyoruz.

34.229.63.215==34.229.63.215