• local_shipping Aynı Gün Teslimat
  • local_florist Taze Canlı Çiçek
  • 6 Ay Taksit İmkanı
  • add_a_photo Medya Mesaj

Ana Sayfa > Beykoz, İSTANBUL ANADOLU bölgesindeki ürünler


İstanbul Beykoz Çiçekçi

Beykoz ve çevresinde ki yakınlarınıza Çiçeknet ayrıcalığı ile çiçek gönderebilir, içinizden gelen tüm duygularınızı hissettirebilirsiniz.

Beykoz Çiçekçi gönderimleriniz için internet sitemizde birbirinden şık ve güzel çiçekler bulabilirsiniz. Doğum günü, düğün, açılış törenleri, doğum, yıl dönümü, yeni iş kutlaması, cenaze törenleri için farklı tür ve renklerde, duygularınızı ifade edebileceğiniz aranjman, buket ve çelenk seçeneklerimiz ile Beykoz Çiçek gönder gönderim hizmeti veriyoruz.

Çiçek sunumu incelik ve duygusallık gerektiren sanatsal bir çalışmadır. Çiçekleri belli bir uyum içinde bir araya getirirken müşterilerimizin duygularını da buket ve aranjmanlarımıza katıyoruz. Deneyimli personelimiz sanatsal becerileri ile duygusal hassasiyetlerini bir araya getirerek şık, anlamlı ve zarif çiçek sunumları hazırlamaktadırlar.

Online Beykoz Çiçek gönderimleriniz için seçeceğiniz çiçek kadar o çiçeğin alıcıya ulaştırılması da çok önemlidir. Bu konuda da oldukça titiz davranıyor ve çiçeğinizi zamanında alıcıya ulaştırıyoruz. Günümüze kadar genellikle çiçeğe kart mesajları iliştirilmekte ve alıcıya notla birlikte sunulmaktaydı çiçekler. Her ne kadar yazılı mesaj hala kullanılsa da biz Çiçeknet olarak çiçek mesajlarına bir yenilik getirdik. Artık görüntülü ve sesli mesajınızla da sevdiklerinize çiçekleri aldıklarını an seslenebilmektesiniz. Bunun için yapmanız gereken öncelikle çiçeğinizi seçmek ve www.ciceknet.com adresinde ki medya mesaj linkine tıklamaktır. Burada video kaydınızı yapabilir ya da daha önceden çekimini gerçekleştirdiğiniz videonuzu sisteme yükleyebilirsiniz. İstanbul Beykoz Çiçek gönderiminiz belirttiğiniz tarih ve saatte alıcıya video mesajınızla aynı anda ulaştırılmaktadır.

Beykoz Çiçek Gönderme İşlemleri

Değerli müşterilerimiz web sitemize girdikten sonra göndereceğiniz yeri seçerek ilgili çiçekleri bulabilirsiniz. Birbirinden harika çiçekleri sevdiklerinize hemen göndereme işlemi yapabilirsiniz. Özenle hazırlanmış bu çiçekleri online ödeme yöntemleri ile sevdiklerinize gönderin.

İstanbul Beykoz Çiçek gönderimlerinizde şık aranjmanlarımızı seçebileceğiniz gibi kalıcı olabilecek terrarium, bonsai ya da canlı saksı çiçekleri de tercih edebilirsiniz. Sitemizde birbirinden hoş çeşitlerini bulmanız mümkündür.

Beykoz Çiçek gönderimleriniz için gönderim amacınıza uygun aksesuarlarda kullanmaktayız. Şık kutu yada saksılar içinde hazırladığımız çiçeklerle birlikte boncuk, renkli kurdeleler, oyuncaklar, balonlar kullanabilmekteyiz. Birbirinden şık örneklerini ürünler sayfamızda görebilirsiniz.

Çiçekler, duyguları anlatmanın en etkili yöntemlerinden biridir. Birde profesyonel ellerde hazırlanırsa duygular ve zarafet bir araya gelerek unutulmaz bir etki yaratmaktadır. Siz de sevdiklerinize çiçeklerin dili ile seslenmek isterseniz, www.ciceknet.com adresinden sipariş verebilir, 0850 222 2770 müşteri hizmetleri numaramızı arayabilirsiniz.