• local_shipping Aynı Gün Teslimat
  • local_florist Taze Canlı Çiçek
  • 6 Ay Taksit İmkanı
  • add_a_photo Medya Mesaj

Ana Sayfa > Başıbüyük, Maltepe, İSTANBUL ANADOLU bölgesindeki ürünler


İSTANBUL BAŞIBÜYÜK ÇİÇEK

Çiçekler, sevgiyi, aşkı, üzüntüyü, sitemi ve kalbimizden geçen her duyguyu anlatmanın en etkili yoludur. Çiçeklerin verdiği enerji ve heyecan, karşımızdakini etkilememizi, duygularımızı iletmemizi ve mutluluk hissettirmeyi sağlamaktadır.

Türkiye’nin her yerine çiçek gönderim hizmeti veren firmamız, İstanbul Başıbüyük’ de de siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Başıbüyük Çiçek gönderim hizmetlerimiz ile size birbirinden güzel çiçek seçenekleri sunmaktayız. Farklı aranjmanlardan, çiçek buketlerine, saksı çiçeklerinden terrariumlara, çelenklerden balonlara bir çok şık ve güzel çiçek tasarımını sitemizde bulabilirsiniz.

Başıbüyük Çiçek, uygun fiyatlı kaliteli çiçek çeşitleri ile 7 / 24 müşterilerinin hizmetindedir. İstediğiniz çiçeği sitemizden sipariş verebilir, dilerseniz yazılı dilerseniz görüntülü mesaj notu ekleyebilirsiniz. Son zamanlarda çok tercih edilen video mesaj hizmetimiz ile sevdiklerinize sürpriz yaparak mutluluklarını ikiye katlayabilirsiniz. Bunun için www.ciceknet.com adresinden medya mesajlarına tıklıyor ve açılan sayfadan video butonuna tıklıyorsunuz. Mesajınızı kaydedebileceğiniz gibi önceden hazırladığınız videoyu sisteme yükleyebilirsiniz. Dilediğiniz tarih ve saatte çiçeğiniz alıcıya ulaştığı an video mesajınızda kendisine iletilmektedir.

Başıbüyük Çiçek, her bütçeye uygun çiçek tasarımları ile herkesin sevdiğine çiçek gönderebilmesini sağlamaktadır. Yeni iş, doğum günü, yıl dönümü ve benzer birçok özel günlerde uzakta ki sevdiklerinize şık kutu ve vazolarda aranjmanlar gönderebileceğiniz gibi düğün, nişan törenlerinde çelenklerimizden seçim yapabilirsiniz. Hatta cenaze törenleri için taziye dileklerinizi iletebileceğiniz sade çelenk modellerine de sitemizden ulaşabilirsiniz.

Başıbüyük Çiçek hizmetimizi deneyimli personelimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Çiçek sepetleri, aranjmanları, buketleri hazırlamak yetenek gerektiren sanatsal bir iştir. Çiçekleri bir uyum içinde tür ve renk olarak bir araya getirerek istenilen duyguyu hissettirmek önemlidir. Bu konuda oldukça iyi bir ekiple çalışmaktan gurur ve mutluluk duymaktayız.

Duygularımızı en iyi ifade etme şekli çiçeklerdir. Ancak çiçeğin hazırlanması ve sunumu bu etkiyi güçlendirmektedir. Doğru seçim, doğru sunum ve zamanında teslimat çiçek göndermede çok önemlidir.

Başıbüyük Çiçek gönderim hizmetimizden yararlanmak için 7 / 24 www.ciceknet.com adresinden ya da 0850 222 2770 müşteri hizmetleri numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Başıbüyük Çiçek, tüm özel günlerinizde siz değerli müşterilerimizin yanındadır.