fragments/topbar
  • local_shipping Aynı Gün Teslimat
  • local_florist Taze Canlı Çiçek
  • 6 Ay Taksit İmkanı
  • add_a_photo Medya Mesaj

Ana Sayfa > Ataşehir, İSTANBUL ANADOLU bölgesindeki ürünler


İSTANBUL ATAŞEHİR ÇİÇEKÇİ

Türkiye’nin tüm il, ilçe, köy ve mahallelerine çiçek göndermenin doğru adresi www.ciceknet.com siz değerli müşterilerinin her zaman hizmetindedir. Siz çiçeğinizi seçin biz sevdiklerinize ulaştıralım.

İstanbul Ataşehir çiçek gönderim hizmetlerimiz ile Ataşehir’ de ki yakınlarınıza ve sevdiklerinize uygun fiyatlı, kaliteli, taze çiçeklerimiz ile sürpriz yapabilir, kendinizi yanlarında hissettirebilirsiniz.

İnternet sitemizde birbirinden şık ve güzel çiçek tasarımlarımızı beğeninize sunmaktayız. Özel günler için, kutlamalar için, tebrik için, taziye için, af dilemek için, geçmiş olsun dilekleriniz için farklı tasarımlarda her tür çiçeği www.ciceknet.com adresinde bulabilirsiniz. Çiçeğinize özel mesaj kartlarımızla yazılı mesajınızı iliştirebileceğiniz gibi sesli ve görüntülü mesaj hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

İstanbul Ataşehir çiçek gönderiminiz için seçmiş olduğunuz çiçeğinizle, medya mesaj sayfamızdan video kaydı yaparak özel hazırlayacağınız görüntülü ve sesli mesajınızı aynı anda göndermeniz mümkün. Bu çok özel hizmetle sevdikleriniz gönderdiğiniz çiçeği aldıkları an videonuzda kendilerine ulaşmaktadır.

Çiçeklerin dili ile duyguları anlatmak her zaman etkili olmuştur. Bazen görkemli çiçek buketleri ile bazen kır çiçeklerinden hazırlanmış rengarenk çiçeklerle bazen özel kutuda şık tasarımlı tek bir gülle tüm içinizden geçen duygularınızı sevdiklerinize söyleyebilirsiniz.

İstanbul Ataşehir Çiçek gönderim hizmetimizde her duyguya, her özel güne ve her bütçeye uygun çiçek tasarımlarımız bulunmaktadır. Gönderim amacınıza uygun farklı aranjmanlar, buketler, saksı çiçekleri,  terrarium ve çelenk seçeneklerimiz ile sevdiklerinizi mutlu edebilir, kendilerini özel hissettirebilirsiniz.

İstanbul Ataşehir Çiçekçi gönderimleriniz de çiçeklerinizi balon, boncuk, oyuncak gibi materyallerle zenginleştiriyor, gönderim amacına uygun özel tasarımlar yapıyoruz.

Çiçekçilik sektöründe uzun yıllardır kaliteyi uygun fiyatlarımız ile siz değerli müşterilerimizin ayağına getiriyoruz. Sektörde deneyimli ve bilgi sahibi personelimiz çiçek tasarımı konusunda özel eğitimli kişilerdir. Müşterilerimizin gönderim amaçlarına uygun bir şekilde, ince ve zarif tasarımları ile sevdiklerinizle sizin aranızda köprü vazifesi görmektedirler. Yaptığımız işin bir duygu işi olduğunun farkında olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Ataşehir Çiçek Siparişi Vermenin Kolay Yolu

Değerli müşterilerimiz sevdiklerinize hızlı ve güvenli olarak çiçek siparişi verebilirsiniz. Her zaman vermiş olduğunuz çiçek siparişlerinizi aynı gün teslim etmekteyiz. Ataşehir çiçekçi olarak sevdiklerinize her zaman çiçek gönderimi yapabilirsiniz. Firmamız 7/24 saat kesintisiz olarak hizmetlerini vermektedir. Sizlerde hızlı ve güvenli olarak çiçek siparişi verebilirsiniz.s

18.232.179.37==18.232.179.37