Ana Sayfa > Ataşehir, İstanbul Anadolu bölgesindeki ürünler


Türkiye’nin tüm il, ilçe, köy ve mahallelerine çiçek göndermenin doğru adresi www.ciceknet.com siz değerli müşterilerinin her zaman hizmetindedir. Siz çiçeğinizi seçin biz sevdiklerinize ulaştıralım.

İstanbul Ataşehir çiçek gönderim hizmetlerimiz ile Ataşehir’ de ki yakınlarınıza ve sevdiklerinize uygun fiyatlı, kaliteli, taze çiçeklerimiz ile sürpriz yapabilir, kendinizi yanlarında hissettirebilirsiniz.

İnternet sitemizde birbirinden şık ve güzel çiçek tasarımlarımızı beğeninize sunmaktayız. Özel günler için, kutlamalar için, tebrik için, taziye için, af dilemek için, geçmiş olsun dilekleriniz için farklı tasarımlarda her tür çiçeği www.ciceknet.com adresinde bulabilirsiniz. Çiçeğinize özel mesaj kartlarımızla yazılı mesajınızı iliştirebileceğiniz gibi sesli ve görüntülü mesaj hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

İstanbul Ataşehir çiçek gönderiminiz için seçmiş olduğunuz çiçeğinizle, medya mesaj sayfamızdan video kaydı yaparak özel hazırlayacağınız görüntülü ve sesli mesajınızı aynı anda göndermeniz mümkün. Bu çok özel hizmetle sevdikleriniz gönderdiğiniz çiçeği aldıkları an videonuzda kendilerine ulaşmaktadır.

Çiçeklerin dili ile duyguları anlatmak her zaman etkili olmuştur. Bazen görkemli çiçek buketleri ile bazen kır çiçeklerinden hazırlanmış rengarenk çiçeklerle bazen özel kutuda şık tasarımlı tek bir gülle tüm içinizden geçen duygularınızı sevdiklerinize söyleyebilirsiniz.

İstanbul Ataşehir Çiçek gönderim hizmetimizde her duyguya, her özel güne ve her bütçeye uygun çiçek tasarımlarımız bulunmaktadır. Gönderim amacınıza uygun farklı aranjmanlar, buketler, saksı çiçekleri,  terrarium ve çelenk seçeneklerimiz ile sevdiklerinizi mutlu edebilir, kendilerini özel hissettirebilirsiniz.

İstanbul Ataşehir Çiçek gönderimleriniz de çiçeklerinizi balon, boncuk, oyuncak gibi materyallerle zenginleştiriyor, gönderim amacına uygun özel tasarımlar yapıyoruz.

Çiçekçilik sektöründe uzun yıllardır kaliteyi uygun fiyatlarımız ile siz değerli müşterilerimizin ayağına getiriyoruz. Sektörde deneyimli ve bilgi sahibi personelimiz çiçek tasarımı konusunda özel eğitimli kişilerdir. Müşterilerimizin gönderim amaçlarına uygun bir şekilde, ince ve zarif tasarımları ile sevdiklerinizle sizin aranızda köprü vazifesi görmektedirler. Yaptığımız işin bir duygu işi olduğunun farkında olarak siz değerli müşterilerimize hizme vermekteyiz.

İstanbul Ataşehir Çiçek gönderimleriniz için www.ciceknet.com adresinden ya da 0850 222 2770 müşteri hizmetleri numaramızdan 7 / 24 bize ulaşabilirsiniz.

Siz çiçeğinizi seçin biz sevdiklerinize ulaştıralım.

Sevdiklerinize çiçek göndermenin en kolay yolu çiçeknet.com