fragments/topbar
  • local_shipping Aynı Gün Teslimat
  • local_florist Taze Canlı Çiçek
  • 6 Ay Taksit İmkanı
  • add_a_photo Medya Mesaj

Ana Sayfa > Adatepe, Maltepe, İSTANBUL ANADOLU bölgesindeki ürünler


Uzaktaki sevdiklerimize özlemimizi anlatmanın ve özel günlerinde yanlarında olduğumuzu hissettirmenin en güzel yollarından biri de çiçek göndermektir.

İstanbul Adatepe ve çevresinde ki yakınlarınıza, sevdiklerinize Çiçeknet aracılığı ile çiçek gönderebilir, duygularınızı çiçeklerin diliyle ifade edebilirsiniz.

Her tür çiçeği en taze hali ile bulabileceğiniz internet adresimizden kolayca sipariş verebilirsiniz. Rengarenk kır çiçeklerinden orkide çeşitlerine kadar bir çok seçenek sunmaktayız. Dilerseniz sade bir buket şeklinde dilerseniz özel tasarım kutu ve vazolarımızla çiçeklerinizi alıcıya takdim etmekteyiz.

Adatepe çiçek siparişlerinizi medya mesajlarımız ile daha özel hale getirebilir, sevdiklerinize çiçekleriniz yanında görüntünüz ve sesinizle eşlik edebilirsiniz. Bu çok özel hizmetimizden yararlanmak için www.ciceknet.com adresinde ki medya mesaj linkine tıklayarak açılan sayfada video kaydı yaparak duygularınızı ifade edebilirsiniz. Alıcıya çiçek ulaştığı an bu çok özel video mesajınızda aynı anda ulaşmaktadır.

Doğum günleri, anneler günü, babalar günü, evlilik yıl dönümleri, sevgililer günü, öğretmenler günü gibi kutlama çiçekleri yanı sıra açılış töreni, düğün, nişan törenleri ve cenazeler için çelenklerimizde bulunmaktadır. Gönderim amacına uygun çiçek tasarımlarımızla her zaman müşterilerimizin yanındayız. Her bütçeye, her zevke ve duyguya uygun çiçek çeşitlerimiz bulunmaktadır. Adatepe çiçek siparişleriniz için bizi 7 /24 arayabilir ya da internet sitemizden siparişinizi verebilirsiniz.

Adatepe ve çevresinde ki arkadaşlarınızın özel günlerinde dostluğun sembolü gerbera ve şebboy ile sevginizi gönderebilir, kırmızı antoryum ile sevgilinize aşkınızın zarafetini hissettirebilirsiniz. Pembe gül ile aşkınızı itiraf ederek “ gönlüm sende “ diyebilirsiniz.

Tüm duyguların ifadesinin en zarif ve ince yoludur çiçekler. Bu yüzden herkes sevdiğine çiçek gönderebilsin diye her bütçeye uygun çiçek çeşitlerimizle hizmet vermekteyiz.

Çiçeknet ayrıcalığı ile Adatepe çiçek gönderiminizi dilediğiniz tarih ve saatte gerçekleştiriyoruz.  ciceknet.com adresinden sipariş takibinizi yapabilirsiniz.

Uzun yıllardır çiçek sektörünün en iyilerinden biri olan Çiçeknet, Türkiye’ nin her noktasına çiçek göndermektedir. Yaptığımız işe sadece çiçek gönderme olarak bakmıyor en özel duygularınızı bizimle iletmenizin farkında olarak incelik, zarafet ve hassasiyet ile işimizi yapıyoruz.

Adatepe çiçek siparişlerinizi bekliyoruz

Türkiye'nin en kaliteli ve zamanında teslim eden online çiçek firmasıyız.

3.237.0.109==3.237.0.109