fragments/topbar
  • local_shipping Aynı Gün Teslimat
  • local_florist Taze Canlı Çiçek
  • 6 Ay Taksit İmkanı
  • add_a_photo Medya Mesaj

Ana Sayfa > Adalar, İSTANBUL ANADOLU bölgesindeki ürünler


İSTANBUL ADALAR ÇİÇEK

Sevdiklerinizin özel günlerinde Ciceknet’ in birbirinden güzel çiçekleri ile onlara duygularınızı en iyi şekilde ifade edebilirsiniz. En güzel çiçek tasarımlarını en uygun fiyatlar ile satın alabileceğiniz tek adres ciceknet.com’ dur.

Türkiye’ nin her noktasına çiçek gönderimi yapan Ciceknet, İstanbul Adalar çiçek hizmetleri ile de müşterilerinin yanındadır.

İstanbul Adalar çiçek siparişleriniz için gönderim amacınıza uygun farklı aranjmanlar, buketler, balon tasarımları, terrairum ve çelenk seçenekleri sunmaktayız. Çiçeklerin dili ile duyguları ifade etmek çok daha etkilidir. Kelimeler yetersiz kaldığında aşkı, tutkuyu, özlemi ve kalpten gelen tüm duyguları kucak dolusu kırmızı güller, orkideler, lilyumlar, karanfiller, gerberalar ile anlatabilirsiniz.

İstanbul Adalar çiçek gönderimi hizmetimiz sadece çiçek göndermekle sınırlı kalmayıp aynı anda görüntülü videonuzu da sevdiklerinize iletmekteyiz. Sevdiğinize hem çiçeğinizle hem de görüntülü mesajınızla kendinizi yanında hissettirebilir hem de duygularınızı ifade edebilirsiniz. Ciceknet’ in bu çok özel hizmetinden yararlanmak için internet sitemizin "Medya Mesaj" bölümünde bulunan video veya ses seçeneklerinden birisini seçebilir, mesajınızı kaydedebilirsiniz.

Sadece mutlu anlar ve kutlamalar için değil, zor zamanlarda da sevdiklerinize çiçek göndererek sıkıntılarını dindiriebilir, umut verebilir, iyi dileklerinizle yanlarında olduğunuzu hissettirebilirsiniz. Adalar da hasta bir yakınınıza geçmiş olsun diyebilir, cenaze için taziyelerinizi bildirebilir, kırgınlıkları çiçeklerin masumiyeti ile sonlandırarak af dileyebilirsiniz.

İstanbul Adalar çiçekçi hizmeti ile anneler ve babalar gününde yanına gidemediğiniz anne ve babalarınıza özel tasarım aranjmanlarımızla “ yanındayım, seni seviyorum” diyebilirsiniz. Sevgililer gününe özel çiçek tasarımlarımız ile sevginizi en iyi şekilde ifade edebilirsiniz.

İstanbul Adalar çiçek hizmetimiz ile hiçbir neden olmaksınız içinizden geldiği için sevdiklerinize mis kokulu kır çiçekleri gönderebilirsiniz.

Adalar Çiçekçi Sipariş Vermeniz için Yapmanız Gerekenler

Tüm bu duygusal anlarınızda Çiçeknet ayrıcalığı ile İstanbul Adalar çiçek siparişlerinizi internet sitemizden kolayca yapabilirsiniz. Üstelik uygun fiyat garantisi ile dilediğiniz çiçeği gönderebilirsiniz.

İstanbul Adalar çiçek siparişleriniz için özel kutularımızı, şık tasarımlı vazolarımızı, oyuncak ve boncuk gibi süslemelerimizi seçebilir, özel tasarımlı mesaj kartlarımızı kullanabilirsiniz.

İstanbul Adalar çiçek siparişi vermek için  www.ciceknet.com adresinden ya da 0850 222 2770 müşteri hizmetleri numaramızdan 7 / 24 bize ulaşabilirsiniz.

18.232.179.37==18.232.179.37