• local_shipping Aynı Gün Teslimat
  • local_florist Taze Canlı Çiçek
  • 6 Ay Taksit İmkanı
  • add_a_photo Medya Mesaj

Ana Sayfa > Silivri, İSTANBUL AVRUPA bölgesindeki ürünler


Silivri Çiçekçi

Silivri’ de yaşayan yakınlarınıza, sevdiklerinize Silivri Çiçekçi hizmetimiz ile çiçek gönderebilir, özel mesajlarınızı görüntülü ve sesli olarak ifade edebilirsiniz.

Silivri Çiçekçi siparişlerinizi sesli ve görüntülü mesajlarınız ile alıcıya ulaştırıyoruz. Özel tasarlanmış kartlarımız ile yazılı mesajınız yanı sıra bu çok özel hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Bunun için sipariş vereceğiniz çiçeği Silivri çiçekçi adresinden seçmeniz ve medya mesaj linkine tıklayarak açılan sayfadan video kaydınızı yapmanız gerekmektedir. Dilerseniz önceden hazırladığınız videonuzu da sisteme yükleyebilirsiniz.  İstanbul Silivri Çiçek gönderiminizle aynı anda video mesajınız da alıcıya tarafımızdan ulaştırılmaktadır.

İstanbul Silivri Çiçek siparişleriniz için birbirinden güzel çiçek buketleri, aranjmanları, çelenkler, balon tasarımları, harfli çiçek modellerini seçebilirsiniz. Oyuncak, boncuk, balonlar ile şık vazo ve kutulara hazırladığımız zengin çiçek çeşitlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Doğum günü, evlilik yıldönümü, yeni iş ve yeni doğum, düğün, nişan törenleri gibi özel ve mutlu günlerde kutlama, hastalık ve cenaze töreni için taziye ve geçmiş olsun dileklerinizi çiçek göndererek sevdiklerinizi sevindirebilirsiniz.

Silivri Çiçek Fiyatları – Hemen Satın Al

Silivri Çiçek gönderim amacınıza, zevkinize ve bütçenize uygun, lilyum, gerbera, krizantem, gül, Alman papatyası, karanfil, şebboy, orkide ve istediğiniz tüm çiçek çeşitleri ile hazırladığımız zarif çiçek aranjman ve buketlerini sitemizde bulabilirsiniz.

Canlı saksı çiçek çeşitlerimizden Pembe Bougetto Orkide, Antoryum Çiçeği, Armut Camda Sukulent, Drecana Marginata, Massengena ya da dekoratif objeler ve ithal yosun ile hazırlanmış şık bir terrarium siparişi verebilirsiniz. Kalıcı bir armağan olması açısından hem zarif hem de güzel bir seçenek olacaktır.

İstanbul Silivri Çiçekçi hizmetimizden yararlanarak Silivri’ de ki sevdiklerinizi sevindirmek ve yanlarında olduğunuzu hissettirmek için web adresinden ya da 0850 222 2770 müşteri hizmetleri numaramızdan 7 / 24 bize ulaşabilir, siparişinizi verebilirsiniz.

İstanbul Silivri Çiçek siparişlerinizi istediğiniz gün ve saatte alıcıya ulaştırıyor ve sizi teslimatla ilgili bilgilendiriyoruz.

İstanbul Silivri Çiçek siparişi vermek için kalitenin ve şıklığın doğru adresi Çiçeknet, siz değerli müşterilerinin tüm özel gün ve kutlamalarında yanındadır.

Bazen de hiçbir neden yokken çiçek göndermek çok hoş ve zarif bir davranış olmaktadır.