• local_shipping Aynı Gün Teslimat
  • local_florist Taze Canlı Çiçek
  • 6 Ay Taksit İmkanı
  • add_a_photo Medya Mesaj

Ana Sayfa > Çatalca Merkez, İSTANBUL AVRUPA bölgesindeki ürünler


İSTANBUL ÇATALCA ÇİÇEKÇİ

İstanbul Çatalca çiçek gönderim hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimize birbirinden şık ve anlamlı çiçek tasarımları sunuyor, sevdiklerinizin en özel günlerinde uzakta da olsanız sizi yanlarında hissetmelerini sağlıyoruz.

Çiçekler dünya var olduğundan beri insanlar arasında duygusal bir bağ olmuşlardır. En güzel zamanlarda, en zor zamanlarda, acıların ve mutlulukların paylaşılmasında çiçeklerin rolü her zaman etkili olmuştur. Biz de Çiçeknet olarak doğum günlerinde, evlilik yıldönümlerinde, nişan ve düğün törenlerinde ve kutlamalarında, hasta ziyaretlerinde ve cenaze törenlerinde sevdiklerinize anlamlı çiçekler göndermenizi sağlıyoruz.

Çatalca çiçekçi siparişleriniz için birbirinden şık aranjmanlar, buketler, saksı çiçekleri, terarrium çeşitleri, çelenk tasarımlarımız ile her özel güne ve her bütçeye uygun hizmet veriyoruz.

Dilerseniz yazılı mesajlarınızı dilerseniz görüntülü mesajlarınızı Çatalca çiçekçi gönderiminize ekleyebilirsiniz. Medya mesaj linkine tıklayarak açılan sayfada video butonuna tıklayarak görüntülü mesajınızı kaydedebilirsiniz. Çiçeğiniz alıcıya ulaştığı an görüntülü mesajınızı da teslim ediyoruz. İstanbul Çatalca çiçekçi gönderimlerinizde bu hizmetimizden yararlanarak sevdiklerinizin mutluluğunu ikiye katlayabilirsiniz.

Çatalca Çiçek Siparişi Aynı Gün Teslimat

Türkiye’ nin dört bir ucuna çiçek gönderimi yapan Çiçeknet, sektörde uzman ve deneyimli bir ekipten oluşan çözüm ortakları ile çalışmaktadır. İstanbul Çatalca çiçekçi siparişlerinizi özel kutularımızda, seramik veya cam vazolarda hazırlıyoruz. www.ciceknet.com adresinde gül, karanfil,lilyum, gerbera, şebboy, orkide, krizantem ve rengarenk kır çiçekleri çeşitlerini bulabilirsiniz. Buket ya da aranjman çiçek tasarımlarımızı tercih edebilirsiniz.

İstanbul Çatalca çiçek siparişiniz için balon tasarımlarımızı, terrarium çeşitlerimizi ya da canlı saksı çiçeklerimizi seçebilirsiniz. Ayrıca harfli çiçek tasarımlarımız ve solmayan güllerimizde özel günlerde özel hediye olmaktadırlar.

İstanbul Çatalca çiçek siparişiniz belirttiğiniz tarih ve saatte alıcıya teslim edilmektedir. Siz de siparişinizi internet sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Çiçeknet farkı ve ayrıcalığı ile sevdiklerinizi mutlu etmek çok kolay. 7/ 24 çağrı merkezimizi arayarak talebinizi iletebilirsiniz. Çatalca çiçek siparişleriniz için www.ciceknet.com adresinden veya 0850 222 2770 müşteri hizmetleri numaramızı arayabilirsiniz.

İstanbul Çatalca çiçek hizmetimizle tüm özel gün ve kutlamalarınızda yanınızdayız. Çiçekler her zaman duyguları en iyi şekilde ifade eder. Sizde sevdiklerinize sevginizi çiçekler ile söyleyin.